Pamiątka z wesela – księga gości weselnych

Ślub i wesele to naprawdę bardzo fajna sprawa. Wiele Par Młodych przygotowuje się do tak wyjątkowego dnia przez bardzo długi okres. Myślicie sobie najpewniej tak: „Mamy jeszcze bardzo dużo czasu.” Ale przekonacie się, że ten okres przygotowania minie Wam bardzo szybko. I samo wesele minie Wam jeszcze szybciej. Nie, nie chodzi nam tutaj o psucie Wam humoru.

Chcemy Wam tylko przypomnieć, że z tak wyjątkowego dnia musicie mieć odpowiednią pamiątkę. 

Niech chociażby będzie to księga gosci weselnych. Na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, jak wygląda taka księga. Tak, nasi przodkowie takich ksiąg nie mieli i jakoś przeżyli ten dzień. Jednak tak wyjątkowa księga gości na pewno Wam się przyda i po weselu na pewno będzie Wam się dobrze czytało wpisy, jakie umieścili dla Was Wasi goście weselni.

księga gości

Jakie to będą wpisy? Najróżniejsze!

Niektórzy mogą Wam napisać życzenia takie prosto z serca. Takie nie spisywane z sieci, tylko takie, które akurat Wam przyjdą do głowy. Takie życzenia są przecież najlepsze, najbardziej szczere. Inni goście mogą się tylko podpisać, że tu byli i doskonale się bawili. A może znajdzie się jakaś artystyczna dusza, która Wam narysuje coś pięknego? Też tak może być. Nigdy tego nie wiecie. Ale uwierzcie, że z wielką przyjemnością będziecie księgę gości weselnych przeglądali zaraz po samym weselu, jak również kilka lub nawet kilkanaście lat po takiej wspaniałej imprezie. Koszt takiej księgi nie jest duży. Już taka naprawdę ładna, ręcznie robiona kosztuje nie więcej jak sto złotych.

Taka najtańsza księga gości to koszt około 60 złotych.

ile kosztuje księga gosci

Ale warto czasem dorzucić „kilka” złotych, dzięki czemu będziecie mieli książkę, taką jaką chcecie według swoich wytycznych. Co więcej! Jeżeli i w Was drzemie artystyczna dusza, to koniecznie zajrzyjcie do sieci, gdzie znajdziecie mnóstwo najróżniejszych pomysłów na zrobienie takiej książki. Nie myślcie sobie, że jest to ciężkie. Wcale nie. Ale jednak musicie wykazać się umiejętnościami oraz odpowiednimi chęciami. Księga niech będzie umieszczona na odpowiednim stoliku podczas Waszego wesela. Niech będzie to miejsce widoczne, gdzie każdy będzie mógł bez problemu podejść. Po zakończonej zabawie będziecie mogli ją zabrać ze sobą.